Uni-Pro Wentylatory

Przedsiębiorstwo Systemów Wentylacyjnych UNIPRO specjalizuje się w projektowaniu  i produkcji przemysłowych wentylatorów nisko, średnio i wysokociśnieniowych.

Siedziba i hala produkcyjna firmy mieści się w Radomiu, 100 km od Warszawy. Zatrudnieni specjaliści wykonują projekty wentylatorów oraz układów wentylacji według potrzeb i wskazówek klienta na podstawie dostarczonej dokumentacji.

Przedsiębiorstwo oferuje między innymi usługi z zakresu produkcji wentylatorów promieniowych, wyważania wentylatorów u klienta, cięcia plazmą oraz spawania w osłonie CO2. Oferta produkcyjna obejmuje między innymi wytwarzanie wentylatorów promieniowych dachowych, transportowych, specjalnych modułowych i osiowych. Nowością jest wprowadzenie wentylatorów wykonanych ze specjalnych tworzyw sztucznych odpornych na większość substancji (kwasy, zasady, rozpuszczalniki).

Firma prowadzi serwis wentylatorów dbając o wysoką jakość oferowanej usługi. Partnerami UNI - PRO korzystającymi regularnie z jej oferty jest wiele dużych i średnich firm nie tylko z województwa mazowieckiego.

Firma:
Uni-Pro Radom
Adres:
Radom, ul. Potkanowska 48, 26-600, mazowieckie
Telefon firmowy:
602404505
Fax firmowy:
483816790
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis