Natryskowe izolacje domów pianką poliuretanową

Profesjonalne izolacje piankowe.

Pianka poliuretanowa, wykorzystywana jako materiał izolacyjny, znacznie zyskuje na popularności.

Dzieje się tak za sprawą jej licznych zalet oraz przewagi nad tradycyjnymi metodami ocieplania budynków. Wełna mineralna źle reaguje na wilgoć, a styropian po pewnym czasie może zacząć pylić.

Warstwa izolacyjna z pianki poliuretanowej przez lata pozostaje niezmienna, jest odporna na działanie wilgoci czy zmiany temperatur. Pozostając szczelna, przyczynia się do zmniejszenia kosztów ogrzewania danego budynku. Pozwala na budowanie domów energooszczędnych i ekologicznych, zgodnie z oczekiwaniami współczesnych odbiorców. Izolację z pianki poliuretanowej wykonuje się błyskawicznie, za pomocą nowoczesnej techniki natrysku.

Pianka nakładana pod ciśnieniem dokładnie pokrywa konkretną powierzchnię, tworząc na niej trwałą i szczelną warstwę izolacyjną.

Materiał ten stosowany jest to hydro i termoizolacji całych budynków: domów, obiektów przemysłowych czy sportowych, jak również do ocieplania konkretnych fragmentów: fundamentów, poddaszy czy ścian. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami oferty wykonywania izolacji piankowych.

Firma:
Izolacje piankowe
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis