Kursy operatorów transportu bliskiego - wózki widłowe, żurawie HDS, żurawie wieżowe

Akademia Efekt zajmuje się organizacją szkoleń i kursów na operatorów transportu bliskiego. Działamy na terenie całego kraju. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług jesteśmy liderem szkoleniowym w Polsce. Bardzo chętnie uczestniczymy w różnych projektach pro-społecznych i współpracujemy z instytucjami wspierającymi rozwój zasobów ludzkich.

Nasze kursy skierowane są do przyszłych operatorów: wózków widłowych, żurawi dźwigowych wieżowych, żurawi przeładunkowych HDS, ładowarek teleskopowych, burt samowyładowczych oraz prowadzimy szkolenia BHP.

Zajęcia w naszej akademii prowadzi jedynie wykwalifikowana kadra, która oprócz ogromnej wiedzy posiada pasję nauczania i dar przekazywania wiedzy. Zależy nam by każdy kursant otrzymał wiedzę na wysokim poziomie i po ukończonych zajęciach był gotowy podjąć pracę w nowym zawodzie.

Kursy

Kursy są podzielone na dwie części: teoretyczną, która jest prowadzona w salach wykładowych o wysokim standardzie i wyposażonych w sprzęt szkoleniowy najwyższej klasy. Praktyczną, która odbywa się w terenie, gdzie kursanci są szkoleni na prawdziwym sprzęcie i warunkach zbliżonych do naturalnych. W niektórych przypadkach część praktyczna jest poprzedzona szkoleniem na symulatorze.

Egzamin

Kursy organizowane w naszej akademii kończy egzamin sprawdzający poziom zdobytej wiedzy. Każdy absolwent otrzymuje dyplom i niezbędne uprawnienia do wykonywania nowego zawodu. Akademia Efekt szkoli prawdziwych fachowców, którzy bez problemu odnajdą się na rynku pracy.

Firma:
Akademia EFECT
Adres:
Kraków, ul. Igołomska 1, 31-983, małopolskie
Telefon firmowy:
666-305-307
Fax firmowy:
12 378-37-67
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis