OxfordKids - niepubliczne przedszkole

Nasze niepubliczne przedszkole Oxford Kids działa w okolicach Warszawy. Zapraszamy do zapisu dzieci w miejscowościach: Zielonki, Marki oraz Kobyłce.

Nasza działalność opiera się na Ustawie o systemie oświaty i innych aktach prawnych określających normy prowadzenia placówek wychowawczo – oświatowych na terenie naszego kraju. Nasz cel i misja to wszechstronny rozwój przebywających u nas dzieci. W naszych prywatnych przedszkolach w Kobyłce, Zielonce i Markach stwarzamy atmosferę domowej życzliwości oraz poczucia bezpieczeństwa dla naszych milusińskich. Celem naszych działań jest rozwój intelektualny dziecka oraz kształtowanie wyobraźni i kreatywności u naszych małych podopiecznych.

W naszych niepublicznych przedszkolach zlokalizowanych w okolicach Warszawy dzieci bez problemów rozwijają poczucie zrozumienia i empatii.

- przedszkole w Kobyłce

- przedszkole w Markach

Przyjazna, ciepła atmosfera otoczenia zwiększa ich poczucie własnej wartości, dzięki czemu czują się akceptowane. Stawiamy na wszechstronny rozwój dziecka, a także indywidualizację procesu kształcenia i wychowania.

Priorytetem jest nauka języka angielskiego i wzmacnianie umiejętności lingwistycznych. U nas dzieci uczą się o wiele efektywniej, gdyż wychowawcy - lektorzy posługują się nim w trakcie wykonywania codziennych czynności.

Firma:
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE OXFORDKIDS
Adres:
Kobyłka, Zielonka, Marki, 05-220, mazowieckie
Telefon firmowy:
798613965
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis